2012-09-23 - Beszámolók

Vereség...

A meccs előtti nap úgy volt h a sérültjein helyrejönnek és egy egész jó csapat áll fel minimum 2, maximum 3 cserével. Ennek ellenére a meccs napján a bemelegítés során egyik támadónk combján kiújultt a sérülés, az egyik cserénk lesérültt így el sem jött, a másik pedig lebetegedett. Csere nélkül kezdtük el a 2x 30 perces meccset ahol gyorsan gólt kaptunk. A 0-1es eredményt sokáigg tartottunk, majd beindúlt a gólzápór és még 5 gólt kaptunk, emelett viszont középpályásunk gyönyörűen talált fejjel a kapuba. A második fél időben viszont a bekapott gólok száma már szinte megalázó volt. A támadónk sétálni is alig bírt igy gyakorlatilag a 4 mezőnyjátékos kifutotta magát 15 perc alatt, így kaptunk a második játékrészben 13 gólt. Két kontrából a jobb védőnk tudott két gólt szerezni. A Meccs végére A bal védőn és a kapuson kívül mindenki megsérült, úgy hogy a következő két hetet pihenéssel töltjük.