Nem jött össze a pontszerzés a 18. fordulóban Érdre látogató Sárisáp csapatának. Voltak ziccerek, de nem sikerült értékesíteni őket.

Érdi VSE-Sárisáp-SIKÉR SE 2:0 /1:0/

Játékvezető: Lak B. Asszisztensek: Nagy K. és ifj. Nagy L.

Érd: Szabó G, Gróf A, Horváth L, Gál L, Herczog Gy, Csizmadia Z, Szauter I, Flórián Á, Márki D, Csorba P, Fröhlich R.

Csere: Gróf A. helyett Cservenka G. a 64. percben, Csizmadia Z. helyett Kádár Zs . a 75. percben, Flórián Á. helyett Csikesz P. a 79. percben.

Sárisáp: Joós G, Máj G, Győri Z, Németh A, Jurásek K, Molnár I, Galambka G, Simon V, Pap D, Zsemberi G, Molnár D.

Csere: Zsemberi G. helyett Korozmán G. a 76. percben.

Góllövő: Fröhlich R. a 41. percben, Csorba P. a 91. percben.

Sárgalap: Gróf A. a 25. percben, Molnár I. a 78. percben, Galambka G. a 88. percben.

Piroslap: Molnár I. a 78. percben,

Napos, de igen szeles időben a vendégek kezdik a játékot.

3.perc. Fröhlich tör be a vendég védők között, de lövését Joós bravúrral szögletre üti.

13.perc. Csizmadia lép ki, de a kapus lába között elgurított és a sarkán megpattanó labda a kapufára pattan.

22.perc. Galambka 30 méteres szabadrugása a kapufáról Simon elé pattan aki mellé lő.

32.perc. Márki szabadrugásét védi Joós.

37.perc. Gyors érdi támadás végén Flórián lövése centikkel megy mellé.

41.perc. Pedig még a pálya sincs velünk… Csorba forintos labdával ugratja ki Csizmadiát aki előtt az utolsó pillanatban felpattan a labda, de megszerzi átível és a hosszún érkező Fröhlich nem hibáz. 1:0.

Nagyon nehéz mérkőzésen a vendégek jobbára a védekezéssel vannak elfoglava. Reméljük a gólunk után kicsit támadóbb szellemben játszanak és könnyebben kerülhetünk helyzetbe.

51.perc. Gyors hazai kontra végén Fröhlich átívelt labdáját Csorba kapásból rúgja centikkel mellé.

60.perc. Simon lép ki a kiváró védőink között, de lövését Szabó bravúrral hárítja.

62.perc. Gróf marad le és ismét egy Szabó bravúr.

69.perc. Csorba lép ki, de csúnyán fölé lő.

70.perc. Fröhlich visszagurított labdáját Csizmadia a védőkbe rúgja.

71.perc. Fröhlich lép ki, de erőtlen lövését védi a vendég kapus.

80.perc. Csorba fejel vissza egy rossz kirugást, de Fröhlich gurítását kitenyereli Joós.

91.perc. Fröhlich beívelt szabadrugását Csorba bólintja a kapuba. 2:0.

A szokottnál gyengébb játékkal is sikerült itthon tartani a 3 pontot.

Edzői nyilatkozatok:

Honti József: Meglepetésre készültünk és meg is volt rá a lehetőségünk. A ma nyújtott játékunknál jobban nem tudunk játszani, sajnos a ziccereket kihagytuk. A játékvezetők nem azonos mércével mértek!

Miskovicz Bálint: Kicsit görcsösen játszottunk, viszont ami a lényeg, hogy megszereztük a három pontot. Vannak ilyen mérkőzések, de le a kalappal a csapat előtt, akaratban nálam jelesre vizsgáztak.