Hírek

Hírek, aktualitások, mérkőzés beszámolók a Grundfocin
2010-04-21 - Grundfoci hírek

Tovább robog a VFC

A több sérült játékosát nélkülöző lipóti csapat az első félidőben remekül játszott, míg a második játékrészben a Veszprém, ha szerencsével is, de meg tudta fordítani az eredményt.

Lipót-Pékség-Veszprém 1-3 (1-0)
Lipót, 300 néző. V.: Kovács G.

Lipót: Deli – Ásványi (Visy), Dombi, Töltősi, Tóth D., Dömötör, Burkus, Planéta, Lappints, Fajkusz, Magyar (Gál A.). Edző: Gunyhó Ferenc.

Veszprém: Varga – Grósz, Kovács Sz., Fehér, Leitold, Kalcsó, Boromissza, Foki (Szőlöskei), Tatai, Finta (Czvetkó), Babik (Novotni). Edző: Orbán Tamás.

Gsz.: Dömötör ill. Töltősi (öngól), Tatai, Novotni.

A 3. percben szabadrúgáshoz jutott a lipóti csapat. Tóth D. beívelésé után Dömötör 5 méterre a kaputól a bal felső sarokba fejelte a labdát. 1-0. Az 58. percben Planéta szép cselsorozata utáni 18 méteres lövése a felső lécen csattant. A 60. percben Tatai cselezgetett a lipóti 16-os oldalvonalánál, éles beadását Töltősi saját kapujába lőtte, öngól. 1-1. A 70. percben Finta vezette középen a labdát, Tatait indította, aki 10 méterről a hálóba lőtt. 1-2. A 82. percben Finta húzott el a jobb oldalon, középre adta a labdát, az érkező Novotni kicselezte Delit, majd a hálóba lőtt. 1-3.
Jók: Dömötör, Planéta, Lappints, ill. Tatai, Novotni, Varga.

Gunyhó Ferenc: – Nagy csatában veszítettünk, de a játékosaimat nem érheti szemrehányás.

Orbán Tamás: – Egy nagyon jó csapatot sikerült legyőznünk, így egy nagy lépést tettünk a célunk eléréséhez.