Hírek

Hírek, aktualitások, mérkőzés beszámolók a Grundfocin
2010-03-25 - Grundfoci hírek

Szekszárdon szakadt meg a sorozat!

Remek körülmények között, műfüves pályán rendezték meg a Szekszárd - Baja összecsapást a tolnai megyeszékhelyen.

UFC-Szekszárd – BLSE-Kalo-MÉH 1-0 (0-0)

Szekszárd 200 néző

BLSE: Herbert – Csengő, Trucz, Zsók, Vincze – Kranjc (Suba), Lógó, Domokos, Vasas (Szabó N.) - Kohány G., Nagy E., Vezetőedző: Nagy Tamás

Remek körülmények között, műfüves pályán rendezték az összecsapást a tolnai megyeszékhelyen. A találkozó elején a bajai csapat magához ragadta a kezdeményezést, már ekkor látszott, hogy a szekszárdiak védekezésre rendezkedte be. Egyfajta türelemjáték kezdődött, de néhány bajai lehetőség már mutatta, hogy van remény a gólszerzésre. Előbb Kohány, majd Nagy lőtt kevéssel mellé, a félidő derekán pedig a kapu torkából vágta fölé a labdát a hazai védő. A szünetig nem esett gól, a bajai kapu egy alkalommal sem fordott veszélyben.

A második félidő elején a Szekszárd a semmiből megszerezte a vezetést. A védelmünk és Herbert kapus nem értették meg egymást és a kiugró csatár okosan a bal sarokba helyezett. 1-0

Ezt követően még inkább visszaállt a hazai csapat, minden eszközt bevetve védték kapujukat. Két alkalommal büntetőgyanús szituációban maradt néma a játékvezető sípja, majd Szabó Norbi fejese csattant a kapufán. A fiúk becsülettel tették a dolgukat, de ezen a napon semmi nem akart sikerülni. Ezzel elszenvedtük első vereségünket a bajnokságban, ami az első pontvesztésünket is jelentette. Ha újabb 14 győztes bajnoki következik, akkor senki nem fog bánkódni ez miatt. A Szerkszárdnak ezúton is gratulálunk a győzelemhez és további sok sikert kívánunk Nekik a bajnokságban.