2010-05-31 - Grundfoci hírek

Ragyogó játékkal sikerült fordítani.

A szombaton lejátszott Pénzügyőr - Törökbálint mérkőzést 2-1-re a hazaiak nyerték meg, így megőrizték a tagságukat a harmadosztályban. A mérkőzésről rövid videó összefoglaló is megtekinthető az oldalon.

Pénzügyőr SE – Törökbálint 2-1 (1-1)

Pasarét, 150 néző. Vezette: Horváth Tibor (8)

Pénzügyőr SE: Stefán G.(5) – Szikes P.(7), Sokolowski A.(7), Takács K.(6), Nemes R.(6) – Krómer P.(5), Dóczi Sz.(7), Kerényi K.(6), Örmény M.(5) – Kozarek A.(6), Havrán G.(7).

Csere: Krómer P. helyett Áder A.(5) a 46., Örmény M. helyett Praczkó I.(6) a 60. és Havrán G. helyett Szabados Cs. a 87. percben.

Gólszerző: Egressy G.az 5., Havrán G. a 24. és Praczkó I. a 76. percben.

Sárga lap: -

5. perc: Stefán G. és Takács K. nem értette meg egymást a 16-os vonalánál és a lepattanó labda Egressy G. elé pattant, aki 12 méterről az üres kapu közepébe gurította a labdát. 0-1

24. perc: Krómer P. húzott el a jobboldalon és mintaszerű beadását a hosszú oldalon érkező Havrán G. 5 méterről a kapu jobb sarkába lőtte. 1-1

76. perc: Kozarek szöktette a balösszekötő helyén felfutó Praczkó I-t, aki a 16-oson belül csinált egy hidegvérű cselt, majd jobbal kilőtte a bal felső sarkot. 2-1

Sólyom Ferenc: Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! Hetek óta szerda-szombat ritmusban játszunk és ez meg is látszott, egy kicsit tompák voltunk, de most akarattal pótolni tudtuk a frissességet.