2010-09-27 - Grundfoci hírek

Kirobbanó második félidei játékkal értékes győzelem az egyik bajnokesélyes ellen – videó

Az első negyvenöt perc után még a hazaiak vezettek a szombati találkozón, ám a második félidőben - az idei szezonban még nem látott módon - megrázta magát a vendég zöld-fehér egüttes és megfordította a mérkőzés állását.

Maglódi KSK – Pénzügyőr SE 1-4 (1-0)

Maglód, 200 néző. Vezette: Makk László (7)

Pénzügyőr SE: Bollók G.(6) – Mayer B.(7), Sokolowski A.(7), Takács K.(7), Nemes R.(7) – Áder A.(7), Bíró J.(7), Meggyes B.(7), Patkó Gy. (7) – Perevegyencev A.(6), Kozarek A.(8).

Csere: Perevegyencev A. helyett Dukon G.(6) a 66., Áder A. helyett Szakolczai-Sándor B. (-) a 85. és Kozarek A. helyett Praczkó I.(-) a 88. percben.

Gólszerző: Weisz T. 14., Kozarek A. az 51., Áder A. 65., Kozarek A. a 77. és Szakolczai-Sándor B. a 87. percben.

Sárga lap: Kozarek A. a 47., Mayer B. az 50., Dukon G. a 74. és Meggyes B. a 84. percben.

14. perc: Weiszt T. 20 méterről a bal felső sarokba lőtte a labdát. 1-0

51. perc: Patkó szabadrúgását a berobbanó Kozarek A. 4 méterről a bal sarokba belsőzte. 1-1

65. perc: Áder A. kapott remek labdát, a jobboldalon kapura húzott vele és a vetődő kapus felett a jobb sarokba továbbította a labdát. 1-2

77. perc: Ismét Patkó lőtt középre egy szabadrúgást és a jókor érkező Kozarek A. közvetlen közelről a hálóba sodorta a játékszert. 1-3

87. perc: Kapu előtti kavarodásban Szakolczai-Sándor B. eszmélt a leghamarabb és 10 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 1-4

Vatai Attila: A második félidő maga volt a boldogság, remek futballt mutattunk be egy nagyszerű csapat otthonában! Nahóczky Attila barátomnak és csapatának kívánom, hogy érjék el céljaikat.