Hírek

Hírek, aktualitások, mérkőzés beszámolók a Grundfocin
2010-04-28 - Grundfoci hírek

Idegenbeli siker Tökölön

A sok sérülés és eltiltás miatt igen felforgatott összeállításban lépett pályára az Érd csapata. A második félidő döntötte el a meccset, ahol Fröhlich góljával vezetett, majd megnyerte a mérkőzést a vendég csapat.

Tököl VSK-Érdi VSE 0:1 /0:0/

Játékvezető: Tamási P. Asszisztensek: Szécsényi I. és Táth J.

Tököl: Balázs L, Mojzes R, Szirtesi A, Filó T, Váradi R, Riedl J, Vejmola T, Balogh Z, Törőcsik A, Kosuth M, Gasparik A.

Csere: Mojzes R. helyett Telegdi G. a szünetben, Kosuth M. helyett Drozdik D. a 60. percben, Szirtesi A. helyett Dohány F. a 81. percben.

Érd: Szabó G, Szauter I, Megyeri R, Jakab Á, Dukon G, Csizmadia Z, Kádár Zs, Gál L, Csikesz P, Fröhlich R, Csorba P.

Csere: Kádár Zs. helyett Zsigmond L. a 89. percben.

Góllövő: Fröhlich R. a 78. percben.

Sárgalap: Vejmola T. a 21. percben, Szabó G. az 58. percben, Csorba P., Váradi R. és Gál L. a 65. percben, Balogh Z. a 76. percben, Filó T. a 80. percben.

Köszönjük a Tököl VSK vezetőinek segítségét, hogy nagyon jó körülmények között tudjuk közvetíteni a mérkőzést.

2.perc. Csikesz visszagurított labdája kicsit Csorba mögé érkezik, oda a helyzet.

4.perc. Gasparik lő mellé nagy helyzetben.

25.perc. Szauter gyönyörű szóló végén bead, de Csorba fölé fejel.

27.perc. Csorba 16 méteres emelését Balázs bravúrral védi.

39.perc. Csizmadia veszélyes szabadrugását Balogh fejeli szögletre Jakab elől.

42.perc. Szöglet után Töröcsik erőtlen lövését védi Szabó.

A meleg ellenére igen jó iramú első félidőt láthatott a szép számú közönség. Nekünk volt több helyzetünk, de sajnos egyet sem tudtunk értékesíteni.

53.perc. Csorba lövését blokkolják a hazai védők.

65.perc. Csorba túl keményen lép oda Váradinak, aki felugrik és lefejeli. Az ítélet sárga-sárga….

72.perc. Gál ment Törőcsik elől a kapu előtt.

75.perc. Gasparik fejesét húzza le Szabó.

78.perc. Balogh ad el egy labdát a hazi térfél közepén, Fröhlich vezeti egy darabig majd 16-ról a bal alsó sarokba lő. 0:1.

85.perc. Váradi erőtlen fejesét védi Szabó.

85.perc. A kontrából Csizmadia Csorba mögé gurít.

91.perc. Balázs védi Csizmadia lövését.

Igen küzdelmes mérkőzésen egy hibát kihasználva nyertük meg a mai mérkőzést. Gratuláció jár minden játékosnak mert szívüket, lelküket kitették a pályára.

Edzői nyilatkozatok:

Nagy László: Gratulálok az érdi csapatnak. Minden tekintetben fölénk nőttek, mi körülményesek voltunk és gyengén játszottunk. Egy hiba eldöntötte a mérkőzést.

Miskovicz Bálint: Azt hiszem az igazi arcát mutatta az érdi csapat. Minden játékosom a maximálisan betartotta amit kértem. Küzdeni tudásból és akaratból csillagos 5-ösre vizsgáztak! Ami a múlt héten elment, most valami visszajött belőle. Továbbra is ezzel a tűzzel kell menni.