2012-11-02 - Beszámolók

Erre nincs szó...

A meccset 3 hete megbeszéltük, de a meccs előtti este alig tudtam összeszedni 5+1 embert. Másnap reggel aztán kiderült, hogy ebből kettő mégse jön el. 3+1 emberrel játszottmindkét csapat, az ellenfelünk két cserével. Megszereztük a vezetést, majd a 6. percben kijukadt a labda így 10 percig állt a játék ameddig egy újat ekerítettünk. Az ellenfél ezután hetest lőtt amit hárítottam, de később akcióból vezetést szerzett. A középkezdés után egy percel beállítottuka félideji 2-1es eredményt. Azt hittük megy a játék, de elfáradtunk és ezt ellenfelünk kihasználta. A kapusuk kijött cselizni így egy megszerzett labda után Kristóf a mi térfelünkről a hálóba tudott emelni de ez csak szépségtapaz volt, a második félidőben 10 gólt kaptunk. Hihetetlen h nem tud összeállni egy 5+1 fős csapat egy 12 tagú keretből...