2010-04-01 - Grundfoci hírek

Érdi hanyatlás Dorogon

A tabella második helyezettje vereséggel távozott a Dorogi csapattól. Hiába volt a sok Érdi szurkoló, nem tudták kellően bíztatni a játékosokat. (illusztráció)

Dorogi FC-Érdi VSE 3:0 /1:0/

Játékvezető: Mocsári T.

Asszisztensek: Csák J. és Selmeczi K.

Dorog: Grósz G, Kinyik Á, Sztranyovszky M, Faragó Sz, André, Bedő B, Szabados T, Nász Sz, Janetka Z, Hajnal R, Junior.

Csere: Nász Sz. helyett Hégli S. a 60. percben, Janetka Z. helyett Góman J. a 67. percben, Junior helyett Papp A. a 75. percben.

Érd: Szabó G, Gróf A, Horváth L, Jakab Á, Dukon G, Szauter I, Flórián Á, Gál L, Cservenka G, Csorba P, Fröhlich R.

Csere: Dukon G. helyett Cservenka G. az 50. percben, Gróf A. helyett Csizmadia Z. a 62. percben, Márki D. helyett Csikesz P. a 73. percben.

Góllövő: Nász Sz. a 8. percben, Nász Sz. a 48. percben, Góman J. a 70. percben.

Sárgalap: Jakab Á. a 86. percben.

Szinte mintha otthon lennénk! Mintegy 250 néző van jelen, melynek nagyrésze érdi! A mérkőzést mi kezdjük a gyásszünet után.

1.perc. Csorba távoli lövése a kapufán csattan.

4.perc. Flórián szabadrugása kijön a felsőlécről, a visszafejelt labdát a hazai kapus védi bravúrral.

5.perc. Szabó bravúr Nász lövése után.

8.perc. Nász ugrik ki lesről és lő a kapunkba. 1:0.

11.perc. Flórián szabadrugása ismét a kapufán csattan.

A hazaiak örzik a vezetést, a mi íveléseink sajnos pontatlanok.

25.perc. Hajnal lő mellé.

28.perc. Fröhlich gurít vissza, Márki csúnyán fölé lő.

31.perc. Flórián szabadrugása megy mellé.

35.perc. Csorba lő mellé 12 méterről.

47.perc. Csorba csusztat szöglet után, a hazai védőről a kapus kezébe köt ki a labda.

Sajnos a jétékunk nyomaiban sem emlékeztet az előző hetekben látottakhoz, ennél sokkal több kell a második félidőben.

48.perc. Nász kerül helyzetbe a bizonytalan Dukon melett és Szabót becsapva a kapuba lő. 2:0.

57.perc. Márki távoli lövése kijön Grószról, de a visszafejelt labdát szögletre mentik a védők.

65.perc. Szauter lövése akad el a kapusban.

70.perc. Hajnal eltör egy labdát a hosszún érkező Góman a hálóba lő. 3:0.

74.perc. Flórián szabadrugása a hazai védőkről megy mellé.

85.perc. Csizmadia lövését védi Grósz.

Az idény leggyengébb játékával simán szenvedtünk vereséget a nagyon jó napot kifogó Dorog otthonában. A hazaiak minden csapatrészükben felülmultak minket.

Edzői nyilatkozatok:

Dúró József: Nagyon jó csapatot győztünk le. Kiváló előrejátékuk melett szervezetlen védelmük nem tudott mit kezdeni a gyors dorogi csatárokkal.

Miskovicz Bálint: Szégyenteljes teljesítményt nyújtott az egész csapat.