2010-08-30 - Grundfoci hírek

ÉLŐ: Nyírmadai ISE – Berettyóújfalui SE 2-0

Kövesse élő szöveges tudósításunkban a Nyírmada - Berettyóújfalu bajnoki mérkőzést.

Nyírmadai ISE – Berettyóújfalui SE 2-0
Nyírmada: Papp – Mátyus, Danku J. , Danku A., Németh, Kírner, Járomcsák, Katona, Fejes, Moldován, Istrate.
Berettyóújfalu: Jenei – Nagy R., Nagy Z., Turzó, Csordás, Kolompár, Batári, Tamás, Ékes, Nyéki, Szabó G.

90. perc: Mátyus csattanósat fejelt kapufára, így maradt a 2-0. Vége a találkozónak.

88. perc: Kírner kicselezte Jenei kapust, majd lőtt, de Turzó kézzel ért a labdához, a spori sípja viszont néma maradt.

83. perc: Turzó a gólvonalról mentett, maradt a 2-0.

80. perc: Kírner egyedül vezette Jeneire a labdát, de mellé lőtt ígéretes helyzetben.

76. perc: Járomcsák helyén Molnár folytatja a Nyírmadában.

75. perc: Kolompár ugrott ki leshelyzetben, de Papp jól lépett ki a labdára.

72. perc: Turzó 25 méteres szabadrúgását biztosan fogta Papp.

64. perc: Nagy Róbert emelkedett a legmagasabbra egy beadást követően, de jó három méterrel fölé fejelt.

60. perc: Csordás helyén Horváth a Nyírmadában.

57. perc: Szabó Gábor lökte fel a hazaiak egyik játékosát, majd reklamált, ezért a játékvezető kiállította.

52. perc: Batári kapott sárga lapot.

51.perc: Támadólag lépett fel a Berettyóújfalu, Ékes 30 méteres szabadrúgás zúgott el a kapu előtt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Cseréltek a vendégek, Tamás – Jancsó csere volt.

A hazai csapat teljesen megérdemelten vezet a Berettyóújfalu ellen. A vendégek próbálkoznak, de a kapu előtt rendre határozatlanok az utolsó pillanatokban.

45. perc: Vége az első félidőnek.

35. perc: Szögletet követően Kírner emelkedett a legmagasabbra, de mellé fejelt.

33. perc: Ismét Járomcsák végezhett el szabadrúgást, de kicsivel elkerülte lövése a kaput.

30. perc: Papp dekázott a saját 16-osán belül, bátor húzás volt.

28. perc: Danku József góljával már 2-0-ra vezet a Nyírmada. Kicselezte a kapust, majd a kapuba gurított, szép gól volt.

20. perc: Turzó szabadrúgása alíg kerülte el a hazai kaput.

17. perc: Sztankó Attila 17 méteres szabadrúgásával vezet a Nyírmada.

15. perc: A Berettyóújfalu lendületesebben játszik, de komolyabb helyzete még egyik csapatnak sem volt.

7. perc: Bal oldalon indítottak támadást a hazaiak. Németh lépett ki, Csordás buktatta. Csordás sárgát kapott, Némethet pedig le kellett cserélni, Szabó Gábor állt a helyére.

5. perc: Nagy Róbert szabálytalankodott, Járomcsák pedig 25 méterről próbálkozhatott, kicsivel fölé ment az ígéretes lövés.

1. perc: Nyírmada kezdte a mérkőzést.