2010-06-03 - Grundfoci hírek

Egy gólos hazai győzelem

A játék képe alapján az MTE 1904 jobban játszott, de a Sárvár egyetlen lehetőségét kihasználva a jó védekezésének köszönhetően megérdemelten nyert.

Sárvár-MTE 1904 1-0 (0-0)

Sárvár, 50 néző. V.: Szepesi.

Sárvár: Szakos – Balassa (Szalai), Horváth L., Varga J., Szabó I., Fülöp, Németh Z., Gosztola, Máté, Kasza (Vincze T.), Oszvald. Edző: Németh József.

MTE: Antal – Tóth G., Németh B., Gardó, Schmatovich, Török, Szabados T. (Horváth M.), Kertész, Leskó (Kovács M.), Horváth Á., László. (Szabados M.) Edző: Turány Imre.

Gsz.: Kasza.

A 10. percben szögletet végzett el a Sárvár, a kifejelt labdát Kasza 18 méterről kapásból lőtte a kapu jobb felső sarkába. 1-0. Ezt követően az első félidő hátralevő részében az MTE 1904 több formás támadást vezetett, de nem tudott egyenlíteni a jól védekező Sárvár ellen.

Jók: Szakos, Horváth L., Varga J., Máté A., ill. Tóth G., Smatovics G., Török Z., Horváth Á.

Németh József: – A mezőnyben jobban játszó MTE 1904 ellen sikerült egy gólt szereznünk, amivel megnyertük a mérkőzést.

Turány Imre: – Egy jól eltalált lövéssel a hazaiak otthon tartották a három pontot.