2010-06-02 - Grundfoci hírek

Döntetlen a megyei rangadón

Nagy iramban kezdték a csapatok a mérkőzést, az első igazi izgalmat Harman kapus rosszul sikerült kirúgása okozta. A gólváltás után is élvezetes, küzdelmes játék folyt a pályán, inkább hazai dominenciával. A második félidőben sem csökkent az iram, és változatos, jó színvonalú csatát láthatott a nem csekély számú néző.

Gyula-Orosháza 1-1 (1-1)

Gyula: Harman — Bagi (Valentényi), Szenti, Brlázs, Mogyoróssy — Okos, Bíró, Rostás P., Bálint (Bozsó) — Balogh G., Lázok. Edző: Szentléleki Béla.

Orosháza: Molnár T. — Szűcs D., Futaki, Balogh M., Szabó N. — Retek, Baranyai (Pálinkó), Kerepeczki — Pardi (Gácsi), Juhász N. (Búza), Szabó T. Edző: Kvasznovszky József.

12. perc: Rostás P. tizenhárom méterről, védhetetlenül lőtt az orosháziak kapujába, 10.
27. perc: A hazaiak tizenhatosára betörő Szabó Norbert ütközött a kifutó Harman kapussal, s a játékvezető a hazaiak meglepetésére 11-est ítélt, amit Kerepeczki biztosan értékesített, 1—1.

Szentléleki Béla: — Igazi rangadó mérkőzésen csapatom bebizonyította a hazai közönségnek, hogy van tartása.

Kvasznovszky József: — Vereséggel felérő egy pontot szereztünk.