2008-06-05 - Grundfoci hírek

ÁGYÚSOKK FC - BSÁI 3-16

A budai illetőségű BSÁI impresszív bemutatkozása minden előzetes várakozást felülmúlt. A csapat szóvivője, Csinger József sem számított ilyen nagyarányú győzelemre.

"A mérkőzés első tíz percében az ÁgyuSokk csapata főként a védekezésre koncentrált, a félpályán is alig jutottak át, ennek következtében nem tudtunk gólt szerezni. Viszont amikor megszületett az első találat, attól kezdve futószalagon "gyártottuk" góljainkat. A jégeső révén a pálya talaja és a labda elég csúszóssá vált, majd egy potyatalálattal 7-0 után szépítettek ellenfeleink. A meccs befejezése előtt 5 perccel én is kimehettem a kapuból. Mindent egybevetve 16-3-ra nyertünk, teljes mértékben meg vagyok elégedve csapatunk teljesítményével. Mindenki teljes erőbedobással, odaadóan focizott, és a vége felé szép trükkök, parádés megoldások jellemezték a játékunkat .

Gólszerzők: Loós, Lhin, Deák ill. Suskó (4), Lukács (4), László (2), Gyarmati (2), Világos (2), Csinger (2)"