2010-10-26 - Grundfoci hírek

A Vas-megyei Eindhoven

Parádés játékkal szó szerint kivégezte ellenfelét a Szombathelyi Haladás tartalékcsapata. Simon Attila tanítványai már fél óra játékidő után 6-0-ra vezettek, 70 percnyi játék után pedig már 10-0 állt az eredményjelzőn. A vendégek becsületét Szőcze mentette meg.

Szombathelyi Haladás FC II – Badacsonytomaj-Tapolca FC10-1 (7-0)

Haladás II.: Mursits – Tar (László, a 61. percben), Nagy B., Jagodics M., Devecseri – Bezdi, Kalász, Rácz – Gyurján (Halmai, a 61. percben), Simon A. (Szvoboda, a szünetben), Czafit.

B.tomaj: Szombathelyi – Ács, Szőcze, Németh R., Szalai, Czafit, Tóth (Bárány), Horváth, Kiss M., Kiss G. (Kiss K.), Németh A. (Tüske)

Gólszerzők: Rácz, a 4. és a 13. percben, Simon, a 14. és a 23. percben, Gyurján a 26. és a 45. percben, Czafit, a 31. percben, Nagy B., a 64. percben, László, a 65. percben, Kalász, a 71. percben, ill. Szőcze, a 81. percben.