2012-12-27 - Beszámolók

A harmadik egymás elleni meccsünkön megtört a jég

Harmadjára játszottunk a Dél-Pestiekkel, ezúttal idegenben. Még az első meccsünkön 4-4-es döntetlen született, a másodikon nyerni tudtunk 10-5, de most kikaptunk. A pálya minősége borzasztó volt, a játékosaink a bokáig érő sárban próbálták megszerezni a lbadát, passzolni, cselezni. Az se segített rajtunk, hogy a meccsre csak védők jöttek el, talán ennek köszönhető, hogy viszonylag kevés gólt kaptunk a sok helyzetből. Ennek ellenére nekünk is voltak helzeteink, de érezhető volt a csatár hiánya, ugyanis egy nem egy helyzetben túlkombináltuk a játékot (a védők nem vállalták a lövést 100%-os ziccerben). Ezzel a vereséggel egy másik széria is megtört, két meccsünk volt idegenben, és mindkettőt meg tudtuk nyerni, a harmadikat már nem. Három egymás ellen lejátszott meccsünk volt: egy győzelem, egy döntetlen, egy vereség. A gólkülönbség 17-16 a javunkra.